آمار سایت
  • سوالات ( 1876 )
  • پاسخ ها ( 1341 )
  • کاربران ( 2281 )
بهترین پزشک روز
پاسخ داده شده

آیا جراحی لیفت باسن درد داره؟ بعد از جراحی لیفت باسن چقدر باید درد را تحمل کنم؟ نگرانی اصلی من اینه که باید در محل کارم، کل روز را بشینم و مطمئن نیسم بتونم این کار را انجام بدم. پیشنهاد می کنید چند روز باید استراحت کنم و سرکار نروم و این که آیا باید مدت ها در رخت خواب بخوابم تا باسن من بهبود یابد؟ متشکرم!

بسیاری از بیمارانی که جراحی های پلاستیکی را در نظر می گیرند؛ نگرانی هایی در مورد درد بعد از عمل جراحی دارند. در مورد لیفت باسن برزیلی غیر طبیعی نیست که بعد از عمل کمی درد؛کبودی یا تورم را تجربه کنید.

مخصوصا در هفته های اول این امر کاملا طبیعیه. البته جراح شما داروهای ضد دردی رو براتون تجویز می کنه تا حداقل ناراحتی را در طول این دوره حس نکنید. بسیاری از بیمارانی که تحت عمل جراحی لیفت باسن قرار گرفته اند توافق می کنند که این ناراحتی را تحمل کرده و اعتقاد دارند که به نتیجه خوب بعد از آن می ارزد. در اصل برگه رضایت نامه پر می کنند.

زمان بهبودی کامل برای جراحی لیفت باسن تقریبا سه هفته است. در حالی که پروسه بهبودی از یک فرد تا فرد دیگر کاملا متفاوت است و بر اساس فاکتورهایی مانند سن، سلامت عمومی و سرعت بهبود بدن شما تعیین می شود.

راهنمایی هایی نیز توسط جراح پلاستیک شما داده می شود و باید بر اساس آن، خودتون را آماده کرده و حداقل به مدت سه هفته آن ها را رعایت کنید. این به شما زمان مناسب و کافی می دهد تا پروسه نام برده را تمام کنید

.رگ های خونی پیوند داده شده و سلول های چربی به بافت ها تزریق می شوند. بافت خونی بدن تان در شبکه ای از بافت هایتان که ماتریکس خارج سلولی نام دارد به هم می پیوندند. در طول دوره بهبودی شما، ضروری است که از نشستن طولانی مدت تا جایی که امکان دارد پرهیز کنید.

دلیل آن این است که پیوند چربی می تواند مورد آسیب واقع شده و تحت فشارهای حتی ضعیف نیز فرم خود را از دست بدهد. نشستن می تواند سلول ها و بافت ها را شکننده تر کند. این فشار می تواند جریان خونی شما را مسدود کند و پیوند سلول های چربی را از بین ببرد و در نتیجه باعث منع تغذیه رسانی به سلول های شما گردد.

نبود شبکه خونی مناسب سبب مرگ سلول های چربی منتقل شده می گردد و روی بهبود باسن شما تاثیر می گذارد. در حالی که بسیاری از افراد بعد از ۷ تا ۱۰ روز احساس بهتری پیدا می کنند اما اگر یک کار ثابتی داشته باشید که مجبور شوید مدت طولانی بنشینید خطر از بین بردن سلول های چربی را ایجاد کرده که روی نتیجه نهایی این عمل تاثیر می گذارد.

مگر این که توافق کنید در خانه کارتان را انجام دهید یا ایستاده کار کنید. توصیه نمی شود به کارتان که مجبور هستید قبل از سه هفته دوره درمان تان بنشینید ادامه دهید. در طول این دوره باید بیشتر روی شکم یا پهلوی خود دراز بکشید و به آرامی راه بروید تا ماهیچه های خود را نرمش دهید و جریان خون بدن تان را برقرار کنید. حفظ دوره سه هفته ای موثر ترین راه برای اطمینان از رسیدن به یک نتیجه ماندگار، مطلوب و بهینه است.

پیشنهاد می کنم مطالب زیر را برای گرفتن نتیجه بهتر مطالعه کنید.

لیفت باسن برزیلی + راهنمایی کامل

شاید سوالات متداول در این مورد سوال شما هم باشد:

سوالات متداول در مورد لیفت باسن برزیلی

اگر دوست ندارید این جراحی را انجام دهید و می خواهید به صورت طبیعی باسن خود را لیفت کنید و بالا بکشید، حتما مقاله زیر را مطالعه کنید. این حرکات ورزشی حتی پس از انجام جراحی نیز به خوش فرم تر شدن باسن تان کمک می کند.

باسن برزیلی؛ انواع حرکات ورزشی برای داشتن باسن برزیلی