آمار سایت
  • سوالات ( 1876 )
  • پاسخ ها ( 1341 )
  • کاربران ( 2281 )
بهترین پزشک روز
پاسخ داده شده

اخیرا یک پیام بازرگانی دیدم که داروی کیبلا (Kybella) رو تبلیغ می کرد. به علاوه درباره تکنیک کرایولیپولیز برای زدودن چربی ها هم شنیده ام. حالا سوال این جاست که آیا پروسه ای برای از بین بردن چربی های زیر چانه وجود داره که مورد تایید باشد؟ آن تکنیک پیشنهاد شده چیست و هزینه آن به چه صورت است‌؟

امروزه برای درمان و بهبود ظاهر غبغب، گردن بوقلمونی و شل بودن پوست روش های جراحی و غیر جراحی زیادی وجود دارن. این روش ها شامل موارد زیر هستن:

۱- روش های جراحی شامل موارد زیر هستن:

  • الف- لیپو کانتورینگ جزئی
  • ب- لیپو کانتورینگ صورت (گونه ها، فک، غبغب و گردن)
  • ج- لیپو کانتورینگ صورت به همراه لیفت ماهیچه های گردن (پلاتیسما پلاستی)
  • د- ایجاد برش مستقیم برای مثال جراحی و ایجاد برش و برداشتن چربی

۲- پروسه های غیر جراحی برای از بین بردن چربی با استفاده از کرایولیپولیز برای زیر چانه و از بین بردن برآمدگی های کوچک چربی صورت می گیره

۳- پروسه ThermiTIGHT، انقلابی در زمینه از بین بردن چروک ها و تحریک تولید کلاژن برای بیمارانی است که پوستی شل دارن. به علاوه این روش به ایجاد بریدگی و جراحی نیازی نداره

۴- لیفت با نخ نیز درمان مناسبی است

امروزه لیفت با نخ، لیفت صورت و گردن و سایر نواحی بدن با استقبال زیادی روبرو شده اند. بخیه های (نخ های) استفاده شده از پلی ال لاکتیک اسید قابل جذب و پلی گلیکولیک اسید ساخته شده اند و تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کنن. این لیفت ها تا ۱۸ ماه ماندگاری دارن و پوست رو سفت تر و خوش فرم تر نشان میدن. روش های اصلاح این مشکلات روز به روز در حال پیشرفت هستن. از پزشک خود بپرسید که کدام روش از موارد بالا مناسب شماست. این گونه به نتیجه دلخواهتان می رسید.

پیشنهاد می کنم مقاله های زیر را مطالعه کنین:

ایمپلنت چانه چیست؟ + راهنمایی کامل

از بین بردن غبغب با استفاده از کیبلا

جراحی لیفت گردن یا پلاتیسما پلاستی

تزریق بوتاکس در گردن یا لیفت نفرتی تی چیست؟ + راهنمایی کامل