آمار سایت
  • سوالات ( 1876 )
  • پاسخ ها ( 1341 )
  • کاربران ( 2281 )
بهترین پزشک روز
پاسخ داده شده

ممکنه به من بگین کدوم یکی از این محصولات برای از بین بردن چین و چروک زیر چشم ها بهتره؟ البته من به قیمتش هم فکر می کنم اما سوال مهم تر این هست که کدوم یکی از این ها محصول بهتری برای برآورده کردن نیازهای من هست؟ آیا فیلر دیگه ای در مقایسه با این دو فیلر وجود داره که حتی بهتر از این دو مورد باشه؟

انتخاب بهترین فیلر کاملا به توصیه ویژه متخصص پوست یا جراح پلاستیک شما در طول دوره مشاوره بستگی داره. اصلا نمیشه گفت به طور کلی این قضیه در مورد همه درسته یا غلط یا مثلا تزریق فیلر بهتره چون به ارزیابی شخصیت و شرایط هر فرد وابسته است.

در مورد دو محصولی که پرسیدین volbella یک فیلر پوستی جدیدتره که دوام و ماندگاری طولانی تری داره. juverderm ultra smile محصولیه که مخصوص فیلر لب ها طراحی شده. برای ناحیه زیر چشم ها به هرحال من belotero یا restylane silk رو پیشنهاد می کنم چون خیلی نرم هستن و تقریبا کبودی یا تورمی رو در مقایسه با juvederm ایجاد نمی کنن.

در مورد شما چون مشکل فقط خط های سطحی و چین و چروک های ملایم هست به مقدار زیادی فیلر نیاز نداری و ترجیحا استفاده از لیزر fraxel رو پیشنهاد می کنم که سطح پوست شما رو بازسازی و تقویت می کنه. بنابراین درمان با فیلر رو توصیه نمی کنم.

با درمان با لیزر نتایج بسیار شگفت انگیزی رو مشاهده می کنیم که تونسته خطوط سطحی و چین و چروک ها رو برطرف کنه. برای توصیه های بیشتر و ویژه تر یک قرار ملاقات با متخصص خودتون تنظیم کنین که بهترین گزینه درمانی رو برای شما تعیین کنن. در بعضی موارد هم میشه از ترکیب لیزر و تزریق فیلر با هم دیگه استفاده کرد.

پیشنهاد می کنم مقاله زیر را بخوانید:
اسید هیالورونیک؛ فیلر زیر چشم برای درمان حلقه های تیره

 

بررسی علل و فواید تزریق فیلر در صورت و اطراف چشم