آمار سایت
  • سوالات ( 1876 )
  • پاسخ ها ( 1341 )
  • کاربران ( 2281 )
بهترین پزشک روز
پاسخ داده شده

مردانی که اضافه وزن دارن برای کاهش سایز سینه چه کارهایی می تونن انجام بدن؟

دوست عزیز

این سوال رو بسیاری از بیماران مرد در حالی که امید خود را از دست داده اند می پرسن. دو دلیل برای بزرگ بودن سینه مردان وجود داره. یکی از آن ها به خاطر چربی اضافی، اضافه وزن و چاقی مفرط است.

دلیل دیگر هم به خاطر مشکلات هورمونی است. پزشکان اول دلیل بزرگی سینه در مردان رو مشخص می کنن بعد درمان می کنن چون با توجه به دلیل مشکل، درمان آن متفاوته. البته در برخی از افراد بیشتر سینه را بافت غددی تشکیل میده و همین باعث میشه که مناسب انجام لیپوساکشن نباشن.

برای انتخاب نوع درمان حتما باید به پزشک مراجعه کنید تا پزشک با انجام معاینه تصمیم بگیره که کدام نوع درمان مناسب شرایط شماست. به طور کلی لیپوساکشن و جراحی کوچک کردن سینه دو روشی هستن که برای برداشتن پوست اضافی و چربی استفاده میشن.

اولین چیزی که پزشکان در این شرایط بررسی می کنن وزن بیماره. اگه بیمار دچار چاقی مفرط یا اضافه وزنه مسلما همین می تونه دلیلی برای بزرگ بودن سینه هاش باشه. در این شرایط پزشک برای سلامتی بیمار هم که شده به او پیشنهاد میده که وزنش رو پایین بیاره. به عقیده خود من رژیم گرفتن به تنهایی کافی نیست. بلکه هر وقت رژیم و ورزش رو با هم امتحان کردید آن وقت است که می تونید به هدف خودتون توی کاهش وزن برسید.

پیشنهاد می کنم مقاله های زیر را برای افزایش اطلاعاتتون بخونین:
چربی سینه در مردان؛ 5 تمرین برای آب کردن چربی سینه در مردان

ژنیکوماستی و کاهش سایز سینه در مردان + فیلم