آمار سایت
  • سوالات ( 1876 )
  • پاسخ ها ( 1341 )
  • کاربران ( 2281 )
بهترین پزشک روز
پاسخ داده شده

یکی از دوستان من زمستان گذشته یک عمل افزایش حجم سینه داشت که در آن ایمپلنت زیر عضله سینه گذاشته شده بود. 3 هفته پیش برای معاینه و مشاوره پیش دکتر رفتم و دکتر متذکر شد که بسیاری از عمل های زیبایی سینه را بر روی عضله انجام می دهد که باعث نتایج بهتری می شود.
بر اساس چیزی که من تحقیق کردم و می دانم، گذاشتن ایمپلنت زیر عضله بهترین روش انجام این عمل است. ممکنه لطفا کمکم کنید. متشکرم

قرار دادن ایمپلنت روی عضله میتونه نتایج خیلی خوبی را در کوتاه مدت ایجاد کند. با گذشت زمان (بین چند ماه تا چند سال) ظاهر ایمپلنت که روی عضله قرار داده شده کیفیت خودش را کم کم از دست میده. همین طور می توان گفت از نظر تکنیکی گذاشتن ایمپلنت روی عضله آسان تر است و دوران ریکاوری آن نسبت به وقتی که ایمپلنت زیر عضله گذاشته می شود با درد کمتری همراه است.

قرار دادن ایمپلنت زیر عضله خطر مشکلی به نام کپسولار کانترکچر (انقباض کپسولی) را کاهش می دهد. جایی که یک زخم کپسولی به دور ایمپلنت ایجاد می شود و شکل سینه را تغییر می دهد و آن را از ریخت میندازه و ممکن است باعث ایجاد درد شود.

این روش همین طور ریسک ریپل شدگی (چین خوردگی بافت پروتز که می توان آن را دید یا احساس کرد) قابل لمس و قابل رویت در پروتز سینه را کاهش می دهد. نهایتا قرار دادن ایمپلنت در زیر عضله ظاهر طبیعی تری به سینه می دهد که مدت طولانی تری نیز دوام می آورد. به خاطر تمام دلایلی که ذکر شد البته با در نظر گرفتن موارد معدودی استثنا، من همیشه ایمپلنت ها را در زیر عضله قرار میدم.

پیشنهاد می کنم مقاله های زیر را بخونین:

لیفت سینه؛ حقایقی درباره جای زخم لیفت سینه

راهنمای کامل بزرگ کردن سینه: انواع ایمپلنت، بهبودی و نتایج

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی و نحوه آن

بزرگ کردن سینه با تزریق ژل و نحوه آن