آمار سایت
  • سوالات ( 1876 )
  • پاسخ ها ( 1341 )
  • کاربران ( 2281 )
بهترین پزشک روز
پاسخ داده شده

نمیتونم این ریسک را با سلامتی خودم بکنم که این عمل را با یک دکتر بی تجربه و بی کیفیت فقط برای اینکه پول کمتری هزینه کنم انجام بدم. هر چند که امکاناتی که الان برای من وجود دارد خیلی محدود است و سعی دارم جراح ارزان تری که در زمینه ایمپلنت سینه بتواند به من کمک کند پیدا کنم و احتمالا مجبور شوم که مقداری وام نیز بگیرم. و اینکه آیا انواع خاصی از ایمپلنت وجود دارد که ارزان تر باشند؟

لطفا از این موضوع آگاهی داشته باشید که تمام جراحی های پلاستیک دارای مقداری ریسک هستند. همه ساله صدها مورد جراحی زیبایی سینه انجام می شود که با مشکل روبرو می شوند و مواردی که جراحی ایمپلنت احتیاج به اصلاح و ترمیم با هزینه های زیاد پیدا می کند.

وقتی که شما بابت یک جراحی زیبایی پولی می پردازید در واقع برای مهارت و قضاوت زیبایی شناسانه یک جراح با تجربه، پول پرداخت می کنید. توصیه من این است که برای عمل جراحی زیبایی سینه یا هر عمل زیبایی دیگری به همان صورت که یک کالای دم دستی را خرید می نمایید اقدام نکنید. همه عمل های جراحی زیبایی سینه مثل هم نیستند و همینطور همه جراحان زیبایی نیز مثل هم نیستند.

مراکز جراحی مستقل و کوچکتر، اغلب خدماتی با کیفیت بالا و با نرخی زیر قیمت بیمارستان های بزرگ و پر هزینه ارائه می دهند. بیمارستان های بزرگ اغلب دارای امکاناتی با قیمت های ویژه هستند با هزینه های اضافی بی پایان ( مثل هزینه های بسیار بالای بیهوشی)‌ و کارکنان اداری اضافی که بطور قابل ملاحظه ای هزینه های شما را افزایش می دهند.

دوم اینکه به خاطر داشته باشید که موقعیت جغرافیایی نیز یک مساله مهم در این رابطه است. شهرهای بزرگ و گران قیمت، دارای پر هزینه ترین روش های جراحی زیبایی هستند. اگر بودجه برای شما مساله است ممکن است برای جراحی زیبایی سینه در نظر داشته باشید که به مناطق ارزان تر سفر کنید. در پایان شما را تشویق می کنم که در مورد مسائل مالی و بودجه ای خود با جراح پلاستیکتان به توافق برسید.

جراحان پلاستیک زیادی هستند که خوشحال خواهند شد که در مورد گزینه های عملی که می توانند هزینه ها را پایین بیاورند با آنها به توافق برسید. همین طور گزینه هایی با در نظر گرفتن نوع ایمپلنت برای شما وجود دارد ( برای مثال ایمپلنت های سالین (نمکی) یا سیلیکونی) و همچنین جراحتان ممکن است گزینه های مالی دیگری را نیز پیشنهاد کند.

در این مورد می تونین مقاله زیر را بخونین تا در مورد ایمپلنت سالین و سیلیکونی بیشتر بدونین:

پروتز سینه آب نمکی (سالین) بهتر است یا پروتز سیلیکونی؟

مطالعه مطالب زیر هم پیشنهاد میشه:

لیفت سینه؛ حقایقی درباره جای زخم لیفت سینه

لیفت سینه auto-augmentation چیست؟

پروتز سینه با ژل؛ مزایا و معایب پروتز سینه با ژل