آمار سایت
  • سوالات ( 1876 )
  • پاسخ ها ( 1341 )
  • کاربران ( 2281 )
بهترین پزشک روز
پاسخ داده شده

موارد اساسی که در زمان تعیین اندازه صحیح و مناسب سینه، در جراحی زیبایی این عضو باید مد نظر قرار دهم چه چیزهایی هستش؟ در حال حاضر سایز سینه من 75 است و نمی خوام که خیلی بزرگ بشن. آیا هیچ ملاک خاص و یا هیچ توصیه ای که لازم باشد در مورد آن فکر کنم وجود داره؟

تعیین اندازه صحیح ایمپلنت یکی از مهمترین انتخاب هایی هست که هر کس در طی فرایند جراحی سینه انجام میده. سایز ایمپلنت ها بین ۱۲۰ تا ۹۶۰ سی سی هستند‌. بیشتر بیماران ایمپلنت هایی با سایز بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ سی سی را انتخاب می کنند. علاوه بر حجم ایمپلنت لازم است که هم ارتفاع و هم قطر ایمپلنت که برجستگی و شکل سینه را شکل داده و تحت تاثیر قرار می دهند را نیز در نظر بگیرید.

جراح پلاستیک برای تعیین سایز صحیح و مناسب ایمپلنت شما قبل از جراحی با دقت شما را معاینه می کند و یک سری فاکتورها مثل نوع و شکل بدن، تصمیماتی که در آینده برای حاملگی ممکن است داشته باشید و میزان فعالیتی که در شبانه روز دارید را مد نظر قرار می دهد.

برای خانم هایی با بدن های لاغر و سینه های کوچک، عموما ایمپلنت های کوچکتر مناسب هستند. ممکن است بافت طبیعی سینه پوشش کافی را به ایمپلنت نداده و آن را به طور کامل تحت پوشش قرار ندهد که می تونه باعث به وجود آوردن مشکلاتی مثل چین خوردگی ایمپلنت شود. به علاوه ایمپلنت های خیلی بزرگ برای زنانی که جثه کوچکتری دارند غیر طبیعی به نظر می رسند. سعی بیشتر جراحان برای این است که بین افزایش سایز سینه و ظاهر طبیعی آن به یک تعادل برسند.

اگر در حال برنامه ریزی برای بچه دار شدن در آینده ای نزدیک هستید، این مساله هم، انتخاب سایز ایمپلنت را تحت تاثیر قرار می دهد. در طی دوران حاملگی حجم سینه ها چندین سایز افزایش پیدا می کند. سپس بعد از پایان دوران شیردهی کوچکتر می شوند. این نوسانات احتمالی در اندازه سینه، اینکه خواستار چه مقدار افزایش در حجم سینه خود هستید را تحت تاثیر قرار می دهد.

توصیه بسیاری از جراحان به بیمارانشان این است که عمل جراحی زیبایی سینه را بعد از اتمام حاملگی و شیردهی به تعویق بیاندازند و بلاخره اگر فعالیت ورزشی شما خیلی زیاد است ممکن است یک افزایش حجم نسبتا کم با توجه به شیوه زندگیتان برای شما مناسب تر باشد. افزایش حجم زیاد در سایز سینه ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی مثل کمردرد شود یا عملکرد ورزشی تان را تحت فشار قرار دهد.

پیشنهاد می کنم مطالب زیر را بخونین:
راهنمای کامل بزرگ کردن سینه: انواع ایمپلنت، بهبودی و نتایج

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی و نحوه آن

بزرگ کردن سینه با تزریق ژل و نحوه آن

بزرگ کردن سینه با 10 نوع از بهترین تمرینات ورزشی