آمار سایت
  • سوالات ( 1876 )
  • پاسخ ها ( 1341 )
  • کاربران ( 2281 )
بهترین پزشک روز
پاسخ داده شده

من شنیده ام که تزریق چربی می تواند برای تقویت لب ها و همچنین بزرگی آن ها کمک کننده باشد اما آیا به اندازه ی فیلرهای موجود ماندگاری دارد؟ آیا این عمل پیشنهاد می شود؟

هر اقدام برای بزرگی لب ها مزایا و معایب خودش را دارد. فیلرهای هیالورونیک اسید فوق العاده بوده، روی لب، طبیعی به نظر میرسن و درد یا تورم بسیار اندکی دارند. اگر تا به حال از فیلر استفاده نکرده اید، به شما پیشنهاد می کنیم با محصولی مانند juvederm شروع کنید تا مطمئن شوید لب هایتان قلوه ای تر به نظر می رسند.

اگر بعد از مشاهده ی نتیجه رضایت کافی ندارید، فیلرهای هیالورونیک اسید می تواند به سرعت با تزریق هیالورونید خارج شود. اگر تحت پروسه های غیرجراحی مختلفی برای پروتز لب قرار گرفته اید، به شما پیشنهاد می کنم که پیوند چربی را انجام دهید.

اخیرا بیماران نتایج منفی مشاهده کرده اند و یا نتایج کوتاه مدتی رو هنگام انتقال سلول های چربی به لب هاشون دیدند. امروزه این تکنیک ها با تکنولوژی ساقه های سلولی ترکیب شده اند تا گزینه های بهتر، قابل اعتمادتر و غیر تهاجمی تری برای شما فراهم کنند.

این نتایج می توانند زیبا بوده و ماندگاری طولانی مدتی داشته باشند. اگر برای تزریق چربی به دنبال یک راه حل طولانی تری هستید به شما پیشنهاد می کنم در مورد تزریق های موقتی لب با جراح پلاستیک خود صحبت کنید. ایمپلنت های لب ایمن و مطمئن هستند چون پروسه های ساده ای بوده و نتایج دائمی آن روی فرد تاثیر گذاشته و بهبودی بعد از عمل جراحی سریع تر صورت می گیرد.

پیشنهاد می کنم مقالات زیر را مطالعه کنین

انتقال چربی به صورت؛ نحوه انجام، عوارض و کاربرد آن

 

بوتاکس لب؛ عوارض، کاربرد و مقایسه با فیلر لب

 

بررسی علل و فواید تزریق فیلر در صورت و اطراف چشم