آمار سایت
  • سوالات ( 1876 )
  • پاسخ ها ( 1341 )
  • کاربران ( 2281 )
بهترین پزشک روز
پاسخ داده شده

می دانم که عجیب و حتی ضد و نقیض به نظر می رسه اما از زمان بچه دار شدن، سینه هایم شروع  به از دست دادن بافت چربی کردند که پری و سفتی خود را از دست دادند. با کاهش سایز سینه، من صاحب سینه هایی خوش فرم و سفت نخواهم شد. به همین دلیل خیلی خوب میشه اگر بتونم در همان عمل از یک ایمپلنت کوچک نیز استفاده کنم. ممنون میشم منو راهنمایی کنین.

بدون معاینه از نزدیک نمی تونم هیچ توصیه پزشکی خاصی داشته باشم اما از روی توصیف شما در مورد “عدم سفتی و پری” سینه هاتون به نظر می یاد که بیشتر خواهان لیفت سینه به همراه ایمپلنت باشید‌ تا اینکه بخواهید سایز سینه خود را کاهش دهید.

معمولا عمل جراحی کاهش سایز سینه (ماموپلاستی کاهشی) شامل خارج کردن پوست و نسج سینه برای کاهش سایز کلی سینه های بزرگ است. به نظر می رسد در مورد شما هدف این است که اندازه کاپ حفظ شود‌ اما فرم، برجستگی و شکل سینه به یک ظاهر جوان و شاداب و سفت تغییر کند.
ما تجربه های خیلی زیادی در زمینه ماستوپکسی افزایشی داریم. روشی که ما استفاده می کنیم نتایج بهتر و طبیعی تری نسبت به عمل لیفت سینه به تنهایی و بدون استفاده از ایمپلنت داره.

هر کدام از این روش های جراحی زیبایی سینه می توانند در یک عمل انجام شوند. عمل جراحی پلاستیک به بیهوشی عمومی نیاز دارد و عموما می تواند به صورت سرپایی نیز درمان صورت گیرد.

بهترین کاندیداها برای عمل لیفت سینه به همراه ایمپلنت یا ماستوپکسی افزایشی کسانی هستند که سینه های افتاده داشته و مشکل از دست دادن پری و سفتی سینه دارند که به افزایش سن مرتبط است. تغذیه نوزاد از پستان مادر و کاهش وزن سریع نیز عواملی هستند که منجر به از دست رفتن پری و سفتی سینه می شوند.

من شما را به مراجعه به یک جراح پلاستیک دارای بورد تخصصی و یک معاینه و مشاوره خصوصی توسط پزشک تشویق می کنم تا ببینیدکدام گزینه های جراحی زیبایی برای شما منطقی تر و مناسب تر است.

پیشنهاد می کنم مقالات زیر را مطالعه کنین:

لیفت سینه؛ حقایقی درباره جای زخم لیفت سینه

لیفت سینه auto-augmentation چیست؟

پروتز سینه با ژل؛ مزایا و معایب پروتز سینه با ژل

همچنین اگه می خواین در مورد کوچک کردن سینه بدون جراحی بیشتر اطلاعات کسب کنین، این مطالب رو بخونین:
کوچک کردن سینه با روش های طبیعی

شیوه هایی برای کوچک کردن اندازه سینه