آمار سایت
  • سوالات ( 1876 )
  • پاسخ ها ( 1341 )
  • کاربران ( 2281 )
بهترین پزشک روز
پاسخ داده شده

اگر من اقدام به انجام عمل جراحی لیفت باسن کنم؛ آیا می تونم نوع جراحی را که می خوام انتخاب کنم یا این فقط به آناتومی بدن من بستگی داره؟ باسن های دایره ای شکل جذاب ترند، می خواهم به شکلی که دوست دارم عمل کنم، آیا امکان دارد؟

انتخاب باسن قلبی شکل معکوس محبوب واقع شده است. همان طور که در سوالتان ذکر کردید به هر حال شکل باسن شما مورد اهمیت بوده و می تواند تعیین کننده تکنیک صحیح مورد استفاده برای شما باشد. مهم است که انتظارات خود را واقع بینانه تر کرده و بر اساس ساختار استخوانی تان؛ سایز ماهیچه های باسن و دیگر فاکتورهای آناتومی که نه تنها روی عملکرد جراحی پلاستیک شما تاثیر می گذارد بلکه اغلب محدودیت هایی را برای عمل جراحی شما قرار می دهد، توجه کنید.

در طول پروسه ی لیفت باسن برزیلی جراح شما عمل باسن قلبی شکل تان را با پروسه ی انتقال چربی که روی قسمت پائینی باسن هست؛ شروع می کند. مکانی که چربی تزریق شده و یا انتقال داده می شود کاملا به آناتومی ویژه ی بدن شما مرتبط است.

به یاد داشته باشید که تمام چربی به بدن شما تزریق نمی شود. باید بدانید بعد از سه تا شش ماه هر چربی که از بین رفت موقتی بوده است. پروسه ی لیپوساکشن معمولا چربی را از شکم و کمر خارج می کند. شکاف های کوچکی انجام شده و چربی با سوزن های فرورفته کوچک خارج می شود.

این شکاف ها آن قدر ریز هستند که در بیشتر مواقع به بخیه نیاز می شود. در بسیاری از لیفت باسن های برزیلی چربی به اطراف و قسمت های بالایی باسن هدایت شده تا شکل دایره ای و بهتری را به باسن بدهد. برای بیمارانی که خواهان ظاهر قلبی شکل برای باسن خود هستند جراح روی قسمت پائینی باسن تمرکز کرده و یک نوع باسن قلبی شکل که در قسمت پائینی پهن تر شده را می سازد.

من توصیه ی به خصوص و ویژه ای بدون مشورت مستقیم با پزشک نمی توانم به شما ارائه بدهم اما پیشنهاد می کنم که با یک جراح پلاستیک معتبر و مورد تایید صحبت کرده و در مورد اهداف خود از این کار بحث کنید و ببینید آیا گزینه های درمانی موجود برای شرایط شما منطقی است یا خیر؟

 

پیشنهاد می کنم مطالب زیر را برای گرفتن نتیجه بهتر مطالعه کنید.

لیفت باسن برزیلی + راهنمایی کامل

شاید سوالات متداول در این مورد سوال شما هم باشد:

سوالات متداول در مورد لیفت باسن برزیلی

اگر دوست ندارید این جراحی را انجام دهید و می خواهید به صورت طبیعی باسن خود را لیفت کنید و بالا بکشید، حتما مقاله زیر را مطالعه کنید. این حرکات ورزشی حتی پس از انجام جراحی نیز به خوش فرم تر شدن باسن تان کمک می کند.

باسن برزیلی؛ انواع حرکات ورزشی برای داشتن باسن برزیلی